POZNEJTE S NÁMI ESENCI ITALSKÉ PÉČE O PLEŤ S LEGENDOU

Velice nás těší, že vás můžeme pozvat na velkolepé uvedení našeho nejnovějšího objevu – VAGHEGGI Phytocosmetici, vynikající italské značky péče o pleť pečlivě vytvořené pro profesionály v péči o pleť, jako jste vy.
Její péče a produkty nabízejí výhradně kosmetické salony ve více než 40 zemích po celém světě.
Připravte se na cestu, kde se luxus snoubí s odborností a kde kráse se meze nekladou. Těšíme se, že s vámi oslavíme uvedení VAGHEGGI Phytocosmetici a společně budeme psát budoucnost péče o pleť.

Chcete-li zajistit svou přítomnost na této exkluzivní akci, vložte svou e-mailovou adresu do RSVP kolonky u vybraného data a místa konání. Bližší informace o místě konání obdržíte po registraci.

BRNO
30.1.2024
10:00 – 15:00

PRAHA
31.1.2024
10:00 – 15:00

Děkujeme za Váš zájem – registrace na tyto události již byly ukončeny.

(Nestihli jste se zaregistrovat, ale chcete o značce a možnosti spolupráce vědět více? Kontaktujte nás na adrese vagheggi@spilka.cz)

PŘIPOJTE SE K NÁM NA DEN PLNÝ SMYSLOVÝCH POŽITKŮ:

Inovativní složení: Staňte se svědky spojení tradice a technologie v pečlivě vybraných produktech péče o pleť VAGHEGGI

Potkejte italské experty: Získejte exkluzivní přístup k italským odborníkům, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti a poznatky o nejnovějších trendech a technikách péče o pleť a předvedou vám exkluzívní ošetření pleti obličeje

VAGHEGGI Phytotech: nový profesionální high-tech systém integrované přístrojové technologie pro obličej

Harmonie barev se vám představí ve speciálním konceptu VAGHEGGI Phytomakeup vytvořeném pro líčení v salonech po ošetření. Seznámíte se s Lukrécií, Grácií a Evou a tím, co představují.

Bellissimo Bubbles: Dopřejte si s námi jiskřivou recepci prosecca, která udá tón setkání plného informací, zaujetí, humoru, luxusu a krásy.

Pořadatel:
Výhradní distributor pro ČR
Spilka, spol. s r.o.
Hartigova 141, 130 00 Praha 3
+420 775 738 905
info@spilka.cz